
Дерев'яний конструктор "Scorpion", BB2scorp
- Готово до відправки
- Код: BB2scorp
250 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний конструктор "Scorpion", BB2scorp — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває просторове мислення, посидючість і моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 25x15x1 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сувенір-Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Авіація |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 1 |
| Вид | Конструктори |
| Вік | Від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Довжина | 200.0 |
| Тип | Авіація |
- Ціна: 250 ₴


