
Розвивальна іграшка Бізікуб "Цирк" ST413535002, 41 х 35 см
- Готово до відправки
- Код: ST413535002
4 487 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бізіборд: корисна гра для дитини
Розвивальна іграшка Бізікуб "Цирк" ST413535002, 41 х 35 см — це бізіборд для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 6 міс, виготовлена з матеріалу Комбінований, у наборі 6 елементів. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Багато ігрових зон в одній іграшці.
- Допомагає зайняти дитину корисною самостійною грою.
- Вдалий варіант для дому, дороги та подарунка.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Побутові навички
- Логіку
- Самостійність
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: Від 6 міс
- Кількість елементів: 6
- Особливості: Брязкальце|Пазл|Музыкальные инструменты|Мелодии|Звуковые эффекты
- Колір: Рожевий
- Розмір: 350 x 350 x 410 см
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Temple |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізікуб |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Рожевий |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Особливості | Брязкальце, Пазл, Музичні інструменти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 410 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 400 мм |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 47 |
| Вікова група | Від 0,5 років |
| Габарити: ширина | 40 |
| Габарити: висота | 40 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 4 487 ₴




