
Дерев'яна шнурівка "Професії", 12 ел., Від 18 міс, MD 0811-1
- Немає в наявності
- Код: MD 0811-1
213 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна шнурівка "Професії", 12 ел., Від 18 міс, MD 0811 - 1 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 18 міс.
- Користь: розвиває координацію рук, посидючість і дрібну моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 12 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Пластикова коробка.
- Розмір: 15.5x11x4.5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шнурівка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 155 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 15.5 |
| Вікова група | Від 1,5 років |
| Габарити: ширина | 11 |
| Габарити: висота | 4.5 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 213 ₴


