
Алмазна мозаїка "Синій колір" Ідейка AMG1062 9х9 см
- Немає в наявності
- Код: AMG1062
156 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазна мозаїка "Синій колір" Ідейка AMG1062 9х9 см — Алмазна мозаїка на магніті Ideyka: Створюйте сяючі шедеври будь-де! Ideyka представляє інноваційний формат творчості – алмазну мозаїку на магніті. Цей набір дозволяє легко створювати яскраві магніти, які стануть оригінальною прикрасою вашого холодильника або будь-якої іншої металевої поверхні.
- сюжет: Синий цвет
- підходить для розвитку дрібної моторики, уваги та посидючості
- допомагає створити яскраву блискучу картинку власноруч
- може стати гарним подарунком для дитини, яка любить творчість
Замовляйте зараз, щоб обрати натхненний набір для творчості та приємного відпочинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ідейка |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Пейзаж / природа |
| Заповнення | Повне |
| Орієнтація | Квадрат |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 9 см |
| Форма кристалів | Квадратні |
| Кількість кольорів | 6 |
| Рівень складності | 1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 10 |
| Вікова група | Від 10 років |
| Габарити: ширина | 10 |
| Габарити: висота | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Вид | Алмазна мозаїка |
| Вага товару | 0.95 |
| Вік | Від 10 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 9х9 см |
| Складність картини | 1 Зірка (Легкий) |
- Ціна: 156 ₴



