
Набір для творчості з термомозаїки "Кінь" НТ - 31 - 2 XL
- Готово до відправки
- Код: НТ-31-2
271 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір для термомозаїки дозволить вашій дитині поринути у захопливий світ творчості, створюючи яскраві фігурки з термопікселів. Він чудово розвиває дрібну моторику, уяву та концентрацію.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: мозаїка; матеріал: комбінований; виробник: апельсин.
Переваги товару:
- Набір для термомозаїки: Творчість та розвиток!
- Формат/розмір набору: 200×240×30 мм.
- Кольорові термопікселі - 960+ шт.
- Інструкція зі схемами для складання - 1 шт.
Додатково: упаковка: Картонна коробка.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Апельсин |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Кількість фішок | 1040 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Мозаїка |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кількість деталей | 1040 |
- Ціна: 271 ₴


