
Іграшка "Набір пісочний 4" 0090TXK-2 з лійкою
- Готово до відправки
- Код: 0090TXK-2
276 ₴
Іграшка "Набір пісочний 4" 0090TXK-2 з лійкою
Іграшка "Набір пісочний 4" 0090TXK-2 з лійкою — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшка "Набір пісочний 4 ТехноК" (арт. 0090) — це чудовий комплект, який доповнить ігри вашої дитини в піску, забезпечуючи безліч радісних моментів та розвиваючи її творчу уяву.
У цьому яскравому наборі ви знайдете все необхідне для захопливих пісочних експериментів: Яскраве відерко Зручний совок Пасочки різноманітних форм Лійка Різноманітні форми та яскраві кольори цих іграшок одразу привертають увагу дітей.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: ширина | 24 |
| Габарити: висота | 25 |
| Вид | Набір |
| Вага товару | 0.3 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 276 ₴



