
Дитяча запускалка 154 у наборі 4 диски, синій
- Готово до відправки
- Код: 154
124 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяча запускалка 154 у наборі 4 диски, синій
Дитяча запускалка 154 у наборі 4 диски, синій — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Пориньте у світ захопливих запусків із цією чудовою дитячою іграшкою! Вона подарує дитині масу радості та позитивних емоцій, як на свіжому повітрі, так і вдома.
Проста у використанні та захоплива гра У наборі ви знайдете зручну і просту у використанні запускалку, а також 4 яскраві диски, які можна запускати знову і знову!
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Фрісбі |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Синій |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 24 |
| Габарити: ширина | 6.5 |
| Габарити: висота | 12.5 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 124 ₴


