
Пазл дитячий Веселе кошеня 88281, 24 великих елементів
- Готово до відправки
- Код: 88281
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Великий пазл 300 х 420 мм: Розвивайтеся граючись!
Цей великий ігровий пазл розміром 300 х 420 мм розрізаний хвилястими лініями на 24 елементи (кожен елемент приблизно 70 х 100 мм). З них потрібно скласти цілу картинку. Це захоплива гра, що сприяє всебічному розвитку вашої дитини!
пазл дитячий Веселе кошеня 88281, 24 великих елементи — вдалий вибір. Такий товар допомагає розвивати логіку, посидючість і просторове мислення.
Правила гри: Від простого до складного
Ви можете поступово ускладнювати завдання, допомагаючи малюку освоїти навички складання пазлів:
- Почніть з цілої картинки: Складіть пазл на столі. Нехай дитина уважно його роздивиться.
- Заміна кутового елемента: Вийміть будь-який кутовий елемент пазла. Покладіть його поруч лицьовою стороною догори. Запропонуйте дитині покласти його на місце.
- Заміна середнього елемента: Вийміть будь-який елемент пазла з середини картинки. Покладіть його поруч лицьовою стороною догори. Запропонуйте дитині покласти його на місце.
- Елемент донизу: Вийміть один елемент пазла та переверніть його лицьовою стороною донизу. Покладіть поруч. Запропонуйте дитині вірно покласти його на місце.
- Кілька елементів: Вийміть декілька елементів пазла. Покладіть деякі з них поруч лицьовою стороною догори, а деякі — лицьовою стороною донизу. Запропонуйте дитині покласти їх на місце.
- Самостійне складання: Тільки після того, як дитина легко впорається з попередніми завданнями, розберіть пазл на окремі елементи (перемішайте їх) і запропонуйте дитині самостійно скласти картинку.
Не забувайте постійно хвалити та заохочувати свого малюка, якщо завдання виконано правильно.
Що розвиває ця гра?
Гра з цим пазлом чудово розвиває:
- Просторову уяву та сприйняття
- Образне та логічне мислення
А також навчить дитину:
- Складати з частин ціле
- Порівнювати окремі елементи за формою, кольором та розміром.
Цей пазл стане чудовим інструментом для навчання через гру та подарує багато радісних моментів!
Замовляйте цей товар вже зараз, щоб потішити дитину корисною та захопливою грою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергія плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Довжина | 31.5 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 31.5 |
| Габарити: ширина | 4 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Пазл |
| Вік | Від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кількість деталей | 24 |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 120 ₴


