
Пазл дитячий Грайливі кошенята 88243, 24 великих елементи
- Немає в наявності
- Код: 88243
104 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазл дитячий Грайливі кошенята 88243, 24 великих елементи — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Картон.
- Комплектація: 24 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 31.5x4x20 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергія плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 31.5 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 31.5 |
| Габарити: ширина | 4 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Пазл |
| Вік | Від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кількість деталей | 24 |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 104 ₴


