
Дитячий набір для гри з піском 6221TXK 5 формочек 1 ложечка
- Немає в наявності
- Код: 6221TXK
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий набір для гри з піском 6221TXK 5 формочек 1 ложечка
Дитячий набір для гри з піском 6221TXK 5 формочек 1 ложечка — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
З оригінальним пісочним набором від ТехноК ігри малюків у пісочниці стануть ще більш цікавими та різноманітними! Тепер можна не лише робити пасочки з піску, а й гратися з формочками у «кафе» та готувати друзям «прохолодне морозиво».
У «Наборі для гри з піском» ви знайдете 5 формочок у вигляді «вафельного ріжка морозива» та ложку для приготування оригінальних пісочних десертів. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 19 |
| Габарити: ширина | 7.5 |
| Габарити: висота | 9 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 57 ₴




