
Набір для творчості Термомозаїка "Черепаха" 61112 - 3
- Готово до відправки
- Код: 61112-3
113 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості "Термомозаїка": Створюйте яскраві шедеври!
Підходить для дітей от 4-х лет; тип: набір для творчества; матеріал: комбінований; виробник: bambi.
Переваги товару:
- Набір для творчості "Термомозаїка" — це захопливий та креативний спосіб створити унікальні яскраві фігурки та брелоки власноруч! Це чудове заняття для дітей та дорослих.
- Процес дуже простий і захопливий:
- Розкладайте кольорові намистини на спеціальній основі-планшеті, створюючи бажаний візерунок чи форму.
- Після завершення візерунка, просто пропрасуйте намистини праскою (через спеціальний папір, який зазвичай входить у комплект або можна використовувати пергаментний папір). Від тепла намистини розплавляться і з'єднаються між собою, утворюючи міцну фігурку.
Додатково: упаковка: Поліетиленовий пакет; розмір упаковки: 13 x 2 x 13 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 13 |
| Габарити: ширина | 2 |
| Габарити: висота | 13 |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Набори мозаїки для творчості |
| Вік | Від 4 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 113 ₴


