
Дитяча розвиваюча мозаїка на шурупах з викруткою TLH-0, 105 деталей Динозаври
- Готово до відправки
- Код: TLH-08
469 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча мозаїка: корисна гра для дитини
Дитяча розвиваюча мозаїка на шурупах з викруткою TLH-0, 105 деталей Динозаври — це дитяча мозаїка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Пластик, у наборі 105 елементів. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Великі й зручні для дитячих рук елементи.
- Яскраві деталі утримують увагу дитини.
- Підходить для самостійної та спільної гри з батьками.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Логіку та просторове мислення
- Уважність
- Посидючість
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Кількість елементів: 105
- Розмір: 25.5 x 25.5 x 8 см
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TU LE HUI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Мозаїка на шурупах |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість фішок | 105 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Ширина упакування | 255 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 25.5 |
| Габарити: ширина | 25.5 |
| Габарити: висота | 8 |
| Тип | Мозаїка |
| Вік | Від 3 років |
| Найменування різновиду | Динозаври |
- Ціна: 469 ₴


