
Розвивальний набір Фокуси F-10, 10 фокусів в наборі Зникаюча колода №8
- Готово до відправки
- Код: F-10-08
173 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір для фокусів "Фокуси" 10 "2697DT: Відкрийте світ магії!
Цікавий дитячий набір "Фокуси" 10 "2697DT розроблений у найкращих традиціях фірмового дизайну та бездоганної якості українською торговою маркою Danko Toys. Якщо ваш малюк мріє навчитися майстерності фокусника, любить дивувати рідних і близьких, то такий ігровий комплект ідеально підійде для нього як подарунок на будь-яке свято.
розвивальний набір Фокуси F-10, 10 фокусів в наборі Зникаюча колода №8 — вдалий вибір. Такий товар допомагає розвивати спритність рук, уважність, артистичність і впевненість у собі.
Що навчить дитину цей набір?
Набір для фокусів допоможе дитині освоїти основні хитрі прийоми, завдяки чому вона уявлятиме себе справжнім чарівником і зможе поставити цілу виставу для друзів. У лінійці Danko Toys представлено кілька варіантів цього комплекту, тому кожна дитина зможе підібрати для себе найбільш підходящий варіант.
Розвиток навичок
Влаштовуючи фокуси, ваш непосида в приємній ігровій формі тренуватиме:
- Спритність рук
- Уважність
- Винахідливість
- Креативність
- Асоціативне мислення
Такий комплект буде корисний для формування творчого та візуального сприйняття. Подаруйте своїй дитині незабутні емоції та можливість відчути себе справжнім чарівником!
Оформлюйте замовлення та обирайте іграшку, що подарує дитині яскраві емоції й захопливе дозвілля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фокусник, маг |
| Вікова група | Від 6 років |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 70 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 19 |
| Габарити: ширина | 10 |
| Габарити: висота | 9 |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид | Фокуси |
| Вага товару | 0.07 |
| Вік | Від 7 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Найменування різновиду | Колода, що зникає No8 |
- Ціна: 173 ₴


