
Пісочний набір "Середній" Mtoys S0005 Жовтий
- Готово до відправки
- Код: S0005-7
177 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пісочний набір "Середній" Mtoys S0005 Жовтий
Пісочний набір "Середній" Mtoys S0005 Жовтий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
З цим чудовим пісочним набором Середній S0005 ваш маленький шукач пригод буде із захопленням поспішати на прогулянку в місцевий парк, дитячий садок або у двір, де є пісочниця! Комплектація та зручність За допомогою комплекту формочок, лопатки, відерця із ситечком ваш малюк зможе побудувати безліч замків і зліпити велику кількість пасочок з піску.
Легке, компактне відерце вмістить усі іграшки, з якими ваш непосида гратиметься на дитячому майданчику, що робить набір зручним для перенесення. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластик.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mtoys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | Для піску |
| Габарити: довжина | 26 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Габарити: висота | 16 |
| Вид | Набори |
| Вага товару | 0.5 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Жовтий |
| Тип товару | Іграшки для піску |
- Ціна: 177 ₴


