
Пісочний набір "Великий" Mtoys S0004 лопатка, граблі та дві пасочки Рожевий
- Готово до відправки
- Код: S0004(Pink)
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пісочний набір "Великий" Mtoys S0004 лопатка, граблі та дві пасочки Рожевий
Пісочний набір "Великий" Mtoys S0004 лопатка, граблі та дві пасочки Рожевий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Якщо ваш малюк обожнює прогулянки на відкритому повітрі та активні ігри в пісочниці, то цей чудовий пісочний набір Великий S0004 створений спеціально для нього! У компанії з цим комплектом приладдя для ліплення пасочок і будівництва пісочних замків ваша дитина проведе незабутні години на вулиці, стане більш відкритою та товариською.
Якість та безпека Набір виготовлений торговою маркою MToys із застосуванням нетоксичної, абсолютно безпечної для дитячого здоров'я сировини, яка не містить небезпечних та їдких компонентів.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mtoys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | Для піску |
| Габарити: довжина | 26 |
| Габарити: ширина | 19 |
| Габарити: висота | 19 |
| Вид | Набори |
| Вага товару | 0.5 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Рожевий |
- Ціна: 195 ₴


