
Ігровий набір для пісочниці №1 013555 з відерцем Салатовий
- Готово до відправки
- Код: 013555/3
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ігровий набір для пісочниці №1 013555 з відерцем Салатовий
Ігровий набір для пісочниці №1 013555 з відерцем Салатовий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо універсальний пісочний набір №1 від українського бренду Doloni, який ідеально підходить для ігор вдома, на вулиці, в саду та на пляжі! Комплектація та розміри: Цей різнокольоровий набір упакований у зручну сітку та має вагу в упаковці всього 190 г при габаритах 15 x 17 x 17 см .
У комплекті ви знайдете все необхідне для захопливих ігор: Відро (розміри: 17 х 17 х 15 см ) Лійка Граблі лопатка (довжина: 20 см ) Якість та безпека: Всі елементи набору виготовлені з якісного пластику, що забезпечує їхню міцність та довговічність. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 17 см, 15 см, 20 см, пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 7 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Найменування різновиду | Салатовий |
- Ціна: 107 ₴


