
Ігровий набір для пісочниці №3 013575 Самоскид Блакитний/Салатовий
- Готово до відправки
- Код: 013575/1
222 ₴
Ігровий набір для пісочниці №3 013575 Самоскид Блакитний/Салатовий
Ігровий набір для пісочниці №3 013575 Самоскид Блакитний/Салатовий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо яскравий дитячий автомобіль, який забезпечить веселе та цікаве проведення часу кожній дитині! Його розміри становлять 32 x 19 x 21 см, що робить його зручним для ігор як вдома, так і на вулиці.
Безпека та матеріали: Іграшка виготовлена з високоякісного матеріалу і відповідає всім стандартам безпеки, що дозволяє дитині сміливо брати авто з собою на прогулянку. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 21 см.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид товару | Набір |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | Для піску |
| Габарити: довжина | 33 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Набори |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Блакитний/Салатовий |
- Ціна: 222 ₴


