Новинка

Ігровий набір для пісочниці №3 013575 Самоскид Червоний/Блакитний
- Немає в наявності
- Код: 013575/6
200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір для пісочниці №3 013575 Самоскид Червоний/Блакитний
Ігровий набір для пісочниці №3 013575 Самоскид Червоний/Блакитний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо яскравий дитячий автомобіль, який забезпечить веселе та цікаве проведення часу кожній дитині! Його розміри становлять 32 x 19 x 21 см, що робить його зручним для ігор як вдома, так і на вулиці.
Безпека та матеріали: Іграшка виготовлена з високоякісного матеріалу і відповідає всім стандартам безпеки, що дозволяє дитині сміливо брати авто з собою на прогулянку. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 21 см.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид товару | Набір |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | Для піску |
| Габарити: довжина | 33 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Набори |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Червоний/Блакитний |
- Ціна: 200 ₴


