Новинка

Міні головоломка Розбите серце Заморочка 5025 дерев'яна 5025G
- Готово до відправки
- Код: 5025G
116 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні головоломка Розбите серце Заморочка 5025 дерев'яна 5025G
Міні головоломка Розбите серце Заморочка 5025 дерев'яна 5025G — це якісна дерев'яна головоломка для дітей 3 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логічне мислення, посидючість, концентрацію та координацію рухів. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Дерево
- Вік: Від 3 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Головоломка
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 6.5 x 5 x 1 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заморочка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Довжина | 6.5 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 1 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид товару | Розвивальні |
| Габарити: довжина | 6.5 |
| Габарити: ширина | 5 |
| Габарити: висота | 1 |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 116 ₴


