Новинка

Дерев'яна іграшка Пазли MD 1203, 30*30 см Продукти, 9 ел., MD 1203-4
- Готово до відправки
- Код: MD 1203-4
154 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка Пазли MD 1203, 30*30 см Продукти, 9 ел., MD 1203 - 4 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 9 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 0.5x30x30 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Їжа, солодощі |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Довжина | 0.5 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 0.5 |
| Габарити: ширина | 30 |
| Габарити: висота | 30 |
| Вид | Пазлы |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Продукти |
- Ціна: 154 ₴


