
Дитяче відро для пісочниці "Середнє" S0009(рожевий) зелений 14 см
- Готово до відправки
- Код: S0009(Pink)
86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяче відро для пісочниці "Середнє" S0009(рожевий) зелений 14 см
Дитяче відро для пісочниці "Середнє" S0009(рожевий) зелений 14 см — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
У компанії зі зручним, легким відром Середнє S0009 від торгової марки MToys ваш малюк з радістю поспішатиме на прогулянку, в пісочницю і навіть захоче допомагати мамі поливати квіточки! Особливості та безпека: Дитяче відерце вирізняється класичною формою та доповнено функціональною ручкою для перенесення, що зручно для маленьких ручок.
Модель пісочного набору розроблена зі зносостійкого, кольорового пластику, який у складі не має небезпечних речовин та токсичних барвників, здатних негативно впливати на дитяче здоров'я. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 14 см, пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mtoys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Відерце |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 135 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для піску |
| Габарити: довжина | 17 |
| Габарити: ширина | 13.5 |
| Габарити: висота | 17 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 86 ₴


