Новинка

Логічна гра "Меморі" 25873E тренування пам'яті Чорний 25873E(Black)
- Готово до відправки
- Код: 25873E(Black)
337 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічна гра "Меморі" 25873E тренування пам'яті Чорний 25873E(Black)
Логічна гра "Меморі" 25873E тренування пам'яті Чорний 25873E(Black) — це якісна гра меморі для дітей і дорослих. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Тип: Игра
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 16 x 13 x 4 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Абстракція |
| Тип | Гра |
| Тип пазла | Музичний/звуковий |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 16 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 4 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу ААА (до комплекту не входять) |
| Найменування різновиду | Чорний |
- Ціна: 337 ₴


