Новинка

Дитячий розвиваючий мікрофон 7043 укр. мовою Помаранчевий
- Немає в наявності
- Код: 7043UA(Orange)
285 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка: корисна гра для дитини
Дитячий розвиваючий мікрофон 7043 укр. мовою Помаранчевий — це музична іграшка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Яскраве оформлення та зрозумілі ігрові елементи.
- Підходить для перших музичних експериментів малюка.
- Робить гру більш емоційною та захопливою.
Що розвиває:
- Слухове сприйняття
- Відчуття ритму
- Пам’ять і увагу
- Емоційну чуйність
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Особливості: Световые эффекты|Мелодии|Звуковые эффекты
- Живлення: 2 батарейки типа АА (в комплект не входят)
- Колір: Помаранчевий
- Розмір: 255 x 60 x 190 см
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мікрофон |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 190 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 25.5 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 19 |
| Вид | Музична іграшка |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Мови | Український |
| Паковання | Блістер |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Найменування різновиду | Жовтогарячий |
- Ціна: 285 ₴


