Новинка

Розвиваючий набір першокласника MD 1245 дерев'яний MD1245C, 33 ел., Від 3-х років, MD 1245C
- Готово до відправки
- Код: MD 1245C
181 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий набір першокласника MD 1245 дерев'яний MD1245C, 33 ел., Від 3 - х років, MD 1245C — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: сприяє розвитку координації, логіки та уяви.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 33 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 250x200x20 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tree Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 33 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 20 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 25 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 2 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Найменування різновиду | MD1245C |
- Ціна: 181 ₴


