Новинка

Дитячий дерев'яний ксилофон MD 2170 "Равлик" Жовтий музична іграшка
- Немає в наявності
- Код: MD 2170-2
328 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий дерев'яний ксилофон MD 2170 "Равлик" Жовтий музична іграшка — це яскрава дитяча іграшка, яка поєднує захопливу гру, знайомство зі звуками та розвиток корисних навичок.
Модель чудово підійде для домашніх ігор, перших творчих занять та подарунка дитині. Игрушка помогает развивать и поддерживать интерес к музыке: она розвиває слух, відчуття ритму, дрібну моторику та координацію.
- Рекомендований вік: от 3 лет
- Матеріал: дерево
- Розмір: 380 x 80 x 80
- Особливості: Звукові ефекти
Замовляйте у SofiToys — обирайте якісні музичні іграшки для веселих і корисних дитячих занять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MUTU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ксилофон, металофон |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 38 |
| Габарити: ширина | 8 |
| Габарити: висота | 8 |
| Вид | Ксилофони |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Найменування різновиду | Равлик |
- Ціна: 328 ₴


