Новинка

Дитяча іграшка балансир Божа корівка MD 1276 дерев'яна Божа корівка рожева, 15 ел., Від 12 міс, MD 1276-5
- Немає в наявності
- Код: MD 1276-5
265 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка балансир Божа корівка MD 1276 дерев'яна Божа корівка рожева, 15 ел., Від 12 міс, MD 1276 - 5 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 12 міс.
- Користь: розвиває координацію, відчуття рівноваги та концентрацію.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 15 елементів.
- Колір: Рожевий.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 150x30x120 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Балансир |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Рожевий |
| Кількість складових елементів | 15 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 15 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: ширина | 3 |
| Габарити: висота | 12 |
| Вид | Балансир |
| Вага товару | 1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Найменування різновиду | Сонечко Рожеве |
- Ціна: 265 ₴


