Новинка

Дитяча іграшка балансир Божа корівка MD 1276 дерев'яна Жабка, 15 ел., Від 12 міс, MD 1276-6
- Немає в наявності
- Код: MD 1276-6
265 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка балансир Божа корівка MD 1276 дерев'яна Жабка, 15 ел., Від 12 міс, MD 1276 - 6 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 12 міс.
- Користь: розвиває координацію, відчуття рівноваги та концентрацію.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 15 елементів.
- Колір: Зелений.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 150x30x120 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Балансир |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Зелений |
| Кількість складових елементів | 15 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 15 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: ширина | 3 |
| Габарити: висота | 12 |
| Вид | Балансир |
| Вага товару | 1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Найменування різновиду | Жабка |
- Ціна: 265 ₴


