Новинка

Дитячі маракаси
- Готово до відправки
- Код: 11160
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі маракаси — це яскрава дитяча іграшка, яка поєднує захопливу гру, знайомство зі звуками та розвиток корисних навичок.
Модель чудово підійде для домашніх ігор, перших творчих занять та подарунка дитині. Игрушка помогает развивать и поддерживать интерес к музыке: она дарує дитині більше можливостей для гри, експериментів зі звуками та спільного дозвілля.
- Рекомендований вік: Від 12 міс
- Матеріал: пластик
- Розмір: 200 x 150 x 70
- Особливості: Звукові ефекти
Замовляйте у SofiToys — обирайте якісні музичні іграшки для веселих і корисних дитячих занять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mtoys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Маракаси |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 7 |
| Вид | Музична іграшка |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість гравців, що беруть участь | Від 1 |
- Ціна: 75 ₴


