
Дитяча ігрова лійка "Рибка" 08091, 5 кольорів Жовтий
- Готово до відправки
- Код: 08091(Yellow)
61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяча ігрова лійка "Рибка" 08091, 5 кольорів Жовтий
Дитяча ігрова лійка "Рибка" 08091, 5 кольорів Жовтий — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо чарівну дитячу лійку "Рибка" – ідеальний інструмент для вашого малюка, який перетворить полив квітів на захопливу гру! Особливості та дизайн: Лійка виконана з міцної якісної пластмаси та має один отвір, який служить і для наповнення, і для поливу.
Цей отвір затикається спеціальною пробкою, що йде в комплекті, забезпечуючи зручність використання. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 16 см.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mtoys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лійка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 100 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 19 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 14 |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 0.1 |
| Вік | Від 1 року |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кількість гравців, що беруть участь | Від 1 |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Жовтий |
- Ціна: 61 ₴


