Новинка

Дитяча розвиваюча іграшка "Логічна куля" 1-078 Ø150мм
- Готово до відправки
- Код: 1-078
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча розвиваюча іграшка "Логічна куля" 1-078 Ø150мм
Дитяча розвиваюча іграшка "Логічна куля" 1-078 Ø150мм — це якісна логічна головоломка для дітей і дорослих. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Тип: Головоломка
- Упаковка: Поліетиленовий пакет
- Розмір: 28 x 23.5 x 15 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 220 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 28 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 23.5 |
| Габарити: висота | 15 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Вага товару | 0.22 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 179 ₴


