
Дитяча гра для вулиці Кільцекид 1-074, 17 деталей
- Готово до відправки
- Код: 1-074
267 ₴
Дитяча гра для вулиці Кільцекид 1-074, 17 деталей
Дитяча гра для вулиці Кільцекид 1-074, 17 деталей — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Кільцекид (17 пр.) – це чудова гра для організації дитячого дозвілля, яка принесе море позитивних емоцій як малюкам, так і їхнім батькам! Прості правила – велика користь: Правила гри надзвичайно прості: необхідно накинути кільця на спеціальні штирі, закріплені на основі.
Незважаючи на простоту, гра вимагає уважності, спритності та вправності . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гри | Кільцеброс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 360 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 46 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вид | Спортивні гри |
| Вага товару | 0.36 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 267 ₴


