
Дитячі паски для гри в пісочниці "Кроха" №1 1159, 6 шт. у наборі
- Готово до відправки
- Код: 1159CP
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячі паски для гри в пісочниці "Кроха" №1 1159, 6 шт. у наборі
Дитячі паски для гри в пісочниці "Кроха" №1 1159, 6 шт. у наборі — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо набір фігурних пасочок "Кроха" №1 – ідеальний вибір для вашого малюка, який обожнює ігри в пісочниці та на пляжі! Ці милі пасочки у вигляді тварин, літачка або кораблика обов'язково сподобаються дитині та займуть гідне місце в колекції улюблених іграшок.
Особливості та переваги: Багатофункціональність: Ці пасочки – це необхідна річ для захоплюючого будівництва в пісочниці або на пляжі . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 6 шт, пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 150 см |
| Довжина | 85 см |
| Висота | 140 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 8.5 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 14 |
| Вид | Набір |
| Вага товару | 0.095 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Основні атрибути | |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вага | 95.0 |
| Кількість у наборі | 6 |
- Ціна: 57 ₴


