
Пісочний набір "Дзвіночок" №2 Colorplast 0985 Червоний
- Готово до відправки
- Код: 0985(Red)
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пісочний набір "Дзвіночок" №2 Colorplast 0985 Червоний
Пісочний набір "Дзвіночок" №2 Colorplast 0985 Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо пісочний набір "Дзвіночок" №2 – великий та яскравий комплект, який неодмінно займе гідне місце серед улюблених іграшок вашого малюка! Цей набір створений для захопливих ігор у піску, які розвивають уяву та дрібну моторику.
Переваги та можливості: Універсальність: Такий набір обов'язково знадобиться дитині на пляжі, для будівництва грандіозних пісочних замків, для веселих ігор у пісочниці, а також на дачі, де малюк зможе "допомагати бабусі в саду". Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 250 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Габарити: висота | 17 |
| Вид | Набори для ліплення |
| Вага товару | 0.25 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 139 ₴


