
Іграшковий самоскид "Смайл" №3 0145 з набором для пісочниці Червоний
- Готово до відправки
- Код: 0145(Red)
228 ₴
Іграшковий самоскид "Смайл" №3 0145 з набором для пісочниці Червоний
Іграшковий самоскид "Смайл" №3 0145 з набором для пісочниці Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо великий набір іграшок "Самоскид Інвентар Смайли" №3 – ідеальний подарунок для дітей від 3-х років ! Цей яскравий та функціональний комплект розроблений, щоб надовго захопити вашого малюка та стимулювати його уяву.
У комплект входить: Компактний, яскравий та функціональний самоскид з відкидним кузовом Зручне відерце лопатка Грабельки Три фігурних пасочки Безпека та універсальність: Набір "Інвентар Смайли" можна брати з собою на вулицю, в пісочницю, а з машинкою можна грати і в домашніх умовах . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику, машинкою.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 365 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 24.5 |
| Габарити: ширина | 23.5 |
| Габарити: висота | 15.5 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.365 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 228 ₴


