
Іграшковий самоскид "Тотошко" №1 0169 з набором для пісочниці
- Готово до відправки
- Код: 0169(Blue-Red)
191 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Іграшковий самоскид "Тотошко" №1 0169 з набором для пісочниці
Іграшковий самоскид "Тотошко" №1 0169 з набором для пісочниці — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо самоскид "Тотошко" №1 – ця маленька і дуже симпатична вантажівка однозначно сподобається вашій дитині та стане вірним супутником на прогулянках і в веселих домашніх іграх! Цей набір рекомендований для дітей віком від 3-х років .
Комплектація та безпека: У комплекті з машинкою пропонуються лопатка та грабельки, що дозволить малюкові одразу поринути у захопливі ігри в пісочниці чи на свіжому повітрі. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику, машинкою.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 280 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 17.5 |
| Габарити: ширина | 23.5 |
| Габарити: висота | 15.5 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.28 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 191 ₴





