
Дитяча іграшка самоскид "Тотошко" 0183 з набором для пісочниці Темно-синій
- Готово до відправки
- Код: 0183(Dark-Blue)
232 ₴
Дитяча іграшка самоскид "Тотошко" 0183 з набором для пісочниці Темно-синій
Дитяча іграшка самоскид "Тотошко" 0183 з набором для пісочниці Темно-синій — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо яскравий, барвистий набір "Самоскид Тотошко" №3 – ідеальний подарунок для дітей від 3-х років ! Цей продуманий комплект не дасть вашій дитині занудьгувати ні на вулиці, ні вдома.
Набір складається з: Машинки-самоскида Зручного відерця Грабельок Лопатки Трьох великих фігурних пасочок у вигляді веселих звірят Безпека та розвиток: Всі іграшки мають форми та розміри, зручні для розвитку моторики малюків . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику, Машинки, машинці.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Висота | 235 мм |
| Вага | 450 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 15.5 |
| Габарити: ширина | 21 |
| Габарити: висота | 23.5 |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 0.45 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Темно-синій |
- Ціна: 232 ₴


