Новинка

Дитяча розвиваюча іграшка Шнурівка MD 0494 дерев'яна Груша, 2 ел., Від 3-х років, MD 0494-2
- Немає в наявності
- Код: MD 0494-2
119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча розвиваюча іграшка Шнурівка MD 0494 дерев'яна Груша, 2 ел., Від 3 - х років, MD 0494 - 2 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: розвиває координацію рук, посидючість і дрібну моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 2 елементів.
- Колір: Жовтий.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 150x20x50 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шнурівка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Жовтий |
| Кількість складових елементів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 15 |
| Габарити: ширина | 2 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Пакет |
| Найменування різновиду | Груша |
- Ціна: 119 ₴


