
Дитячий ігровий пісочний набір 013585 з розвиваючим кубиком Червоний з блакитним
- Готово до відправки
- Код: 013585/6
259 ₴
Дитячий ігровий пісочний набір 013585 з розвиваючим кубиком Червоний з блакитним
Дитячий ігровий пісочний набір 013585 з розвиваючим кубиком Червоний з блакитним — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Машинка «Смайлик» — це іграшкова вантажівка, створена спеціально для маленьких хлопчиків. Вона ідеально підійде як для веселих прогулянок на вулиці, так і для захопливих ігор у дитячій кімнаті, приносячи безліч позитивних емоцій!
Особливості та переваги Кубик-логіка в комплекті: До набору входить кубик-логіка, який сприяє розвитку мислення та дрібної моторики дитини. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 20 см, Машинка, машинки, машинка.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вид | Машинка |
| Вік | Від 1 року |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Коробка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Найменування різновиду | Червоний із блакитним |
- Ціна: 259 ₴


