
Безпечний навчальний набір для проведення дослідів "CHEMISTRY KIDS" CHK-01-01-04U УКР CHK-01-04U
- Готово до відправки
- Код: CHK-01-04U
506 ₴
Безпечний освітній набір "CHEMISTRY KIDS": Станьте професором і фокусником!
Набір для проведення дослідів "CHEMISTRY KIDS" — це не просто іграшка, а справжня подорож у світ наук, де ви є професором і фокусником одночасно! Адже кожен дослід — це по-справжньому уявлення, справжнє шоу.
Безпечний навчальний набір для проведення дослідів "CHEMISTRY KIDS" CHK-01-01-04U УКР CHK-01-04U — вдалий вибір. Такий товар допомагає розвивати допитливість, спостережливість та інтерес до науки.
Відкрийте світ хімії та фізики
Ми звикли дивитися на світ навколо себе, отримуючи інформацію, яку бачать наші очі, чують вуха, щось пробуючи на дотик. А як все влаштовано насправді? Цей набір не тільки познайомить вас з різними видами захоплюючих хімічних експериментів та фізичних явищ, що зачаровують своїми ефектами, але й пояснить їхню суть. Настав час відкрити вам світ захоплюючої хімії, поділитися секретами фізики, що зачаровує, і навчити вас тонкощам магічних експериментів.
Усе необхідне для досліджень
А допоможе Вам у цьому докладна інструкція та необхідний реквізит, який знаходиться усередині коробки. І хто знає, можливо, саме Ви зробите дивовижне наукове відкриття, адже захоплення наукою починається з набору "Chemistry Kids!"
Експерименти, що входять до набору
Набір включає такі захопливі експерименти, як:
- Кольори, які не змішуються
- Ручний лизун
- Вивергаючий вулкан
- Дресирований восьминіг
- І ще 7 унікальних експериментів!
Характеристики
- Вік: 10+
- Розмір упаковки: 22×8×34 см.
Додайте товар у кошик, щоб подарувати дитині цікавий формат гри, навчання та нових відкриттів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика набору | Хімія |
| Вікова група | Від 10 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Вага | 400 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 34 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Габарити: висота | 8 |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Вид | Фізика та хімія |
| Вага товару | 0.4 |
| Вік | Від 10 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 22х8х34 см |
| Найменування різновиду | CHK-01-04U |
- Ціна: 506 ₴


