
Іграшкова лопатка з грабельками "Гулівер" 1424TXK, довжина 50 см Зелений
- Готово до відправки
- Код: 1424TXK(Green)
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Іграшкова лопатка з грабельками "Гулівер" 1424TXK, довжина 50 см Зелений
Іграшкова лопатка з грабельками "Гулівер" 1424TXK, довжина 50 см Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає дитячі лопати зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
лопатка та грабельки — це універсальна та незамінна іграшка для всіх дітей! Скільки цікавих завдань знайдеться для неї в пісочниці та саду.
Можливості використання У пісочниці: Іграшка стане в пригоді для будівництва пісочних замків, створюючи цілі фортеці та міста. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 50 см, пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 165 г |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 5.5 |
| Габарити: ширина | 50 |
| Габарити: висота | 15 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.165 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 105 ₴


