
Лопатка дитяча 3480TXK, 5 кольорів Червоний
- Готово до відправки
- Код: 3480TXK(Red)
97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Лопатка дитяча 3480TXK, 5 кольорів Червоний
лопатка дитяча 3480TXK, 5 кольорів Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає дитячі лопати зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
лопатка — це справді універсальна та незамінна іграшка для всіх дітей! Скільки цікавих завдань та пригод чекає на неї в пісочниці та саду.
Безмежні можливості для гри та розвитку Будівництво та творчість: Ця іграшка стане в пригоді для будівництва пісочних замків, дозволяючи малюкам втілювати свої найсміливіші архітектурні ідеї. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лопата |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 190 г |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 67 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Габарити: висота | 4 |
| Вага товару | 0.19 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 97 ₴


