
Дитячий генератор мильних бульбашок YB1761-3 для ванної Акула
- Немає в наявності
- Код: YB1761-3-2
411 ₴
Дитячий генератор мильних бульбашок YB1761-3 для ванної Акула
Дитячий генератор мильних бульбашок YB1761-3 для ванної Акула — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Мильна гра YB1761, виконана у вигляді милого морського мешканця, забезпечить веселе та незабутнє дозвілля для всієї сім'ї! Її дуже проста конструкція дозволить швидко розпочати гру та насолоджуватися пухнастою піною.
Комплектація та можливості У комплект входять: Пляшечка з розприскувачем: Легко наповнюється будь-яким мильним розчином (достатньо кількох крапель гелю для душу або рідкого мила, розбавлених водою).
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 16 |
| Габарити: ширина | 11 |
| Габарити: висота | 10 |
| Тип | Мильні бульбашки |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 0.1 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Акула |
- Ціна: 411 ₴


