
Дитяча лопатка "Землерийка" 0831 Синій
- Немає в наявності
- Код: 0831(Blue)
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяча лопатка "Землерийка" 0831 Синій
Дитяча лопатка "Землерийка" 0831 Синій — вдалий вибір для тих, хто шукає дитячі лопати зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Така дитяча лопатка зі зручною ручкою — необхідна річ у наборі іграшок будь-якого малюка! Адже без лопатки ніяк не обійтися в будівництві замків у пісочниці або допомагаючи бабусі в саду!
Практичність: Великий вибір яскравих кольорів, привабливих для дитини, має й практичне застосування — таку лопатку складніше втратити на прогулянці. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лопата |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 480 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 4 |
| Габарити: ширина | 48 |
| Габарити: висота | 14 |
| Вид | Розвивальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Синій |
- Ціна: 48 ₴


