
Дитячий пісочний набір "Кроха" №2 1166
- Готово до відправки
- Код: 1166
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий пісочний набір "Кроха" №2 1166
Дитячий пісочний набір "Кроха" №2 1166 — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Набір великих фігурних пасочок "Кроха" №2 у вигляді симпатичних звірят і веселого паровозика обов'язково сподобається вашому малюкові і займе гідне місце в колекції улюблених іграшок. Пасочки – необхідна річ для захоплюючих ігор в пісочниці або для будівництва на пляжі.
Особливості та переваги: Привабливий дизайн: Фігурки у вигляді звірят та паровозика зацікавлять дитину та стимулюватимуть її уяву під час гри. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 11 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Габарити: висота | 15 |
| Вид | Розвивальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 65 ₴


