Новинка

Дошка для малювання "Кораблик" MD2085 дерев’яна, від 3 років
- Готово до відправки
- Код: MD 2085-1
472 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для малювання "Кораблик" MD2085 дерев’яна, від 3 років
Дошка для малювання "Кораблик" MD2085 дерев’яна, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Limo Toy.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: створює зручний простір для перших творчих занять, допомагає розвивати уяву, координацію та посидючість, чудово підходить для домашніх ігор і навчання.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Комбинированный
- розмір: 3×43×34 см
- упаковка: Коробка
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 3 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 34 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 3 |
| Габарити: ширина | 43 |
| Габарити: висота | 34 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Мольберти-трансформери |
| Вид | Дошка для малювання |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Найменування різновиду | Кораблик |
- Ціна: 472 ₴


