Новинка

Машинка Набір для гри з піском ТехноК 7051TXK Рожевий
- Немає в наявності
- Код: 7051TXK(Pink)
187 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка Набір для гри з піском ТехноК 7051TXK Рожевий
Машинка Набір для гри з піском ТехноК 7051TXK Рожевий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшка "Набір для гри з піском ТехноК" — справжня знахідка для малюків! Цей комплексний набір містить все необхідне для захопливих ігор вдома, в пісочниці або на березі моря, поєднуючи розвагу та розвиток.
Самоскид: Міцний самоскид на надійних колесах з відкидним кузовом, який ідеально підходить для перевезення піску або інших "будівельних" матеріалів. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: Машинка.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 213 мм |
| Висота | 125 мм |
| Вага | 230 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Кількість у наборі | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 21.3 |
| Габарити: ширина | 15.5 |
| Габарити: висота | 12.5 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.23 |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Рожевий |
- Ціна: 187 ₴


