
Дитяча машинка Атлант ТехноК 1011TXK Зелений
- Немає в наявності
- Код: 1011TXK(Green)
603 ₴
Дитяча машинка Атлант ТехноК 1011TXK Зелений
Дитяча машинка Атлант ТехноК 1011TXK Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо великий функціональний самоскид з перекидним кузовом — ідеальну іграшку для вашої дитини, яка подарує години захопливих ігор та допоможе у розвитку! Особливості та переваги: Цей самоскид створений для активних ігор: його можна використовувати вдома для перевезення іграшок чи кубиків, а також брати з собою на прогулянку до пісочниці чи на дитячий майданчик.
Перекидний кузов: Функціональний перекидний кузов дозволяє легко завантажувати та вивантажувати пісок, камінці або інші "будівельні" матеріали, що робить гру реалістичнішою. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: машинка.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 275 мм |
| Вага | 230 г |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 52 |
| Габарити: ширина | 26 |
| Габарити: висота | 27.5 |
| Вага товару | 0.23 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 603 ₴


