
Набір для пісочниці HG-153 відерце, лопатка, лійка, формочки 2 шт. Синій
- Готово до відправки
- Код: HG-153(Blue)
339 ₴
Набір для пісочниці HG-153 відерце, лопатка, лійка, формочки 2 шт. Синій
Набір для пісочниці HG-153 відерце, лопатка, лійка, формочки 2 шт. Синій — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ігри з піском — улюблене проведення часу діток різного віку. А якщо ви хочете щиро порадувати вашу дитину та забезпечити її безпеку, придбайте для неї незвичайний набір для пісочниці, виконаний з м'якого пластизолю .
Особливості та переваги: Безпечний матеріал: Головна особливість цього набору полягає в тому, що він виготовлений з м'якого пластизолю. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 2 шт.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 110 мм |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 23 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 11 |
| Вид | Набір |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Синій |
- Ціна: 339 ₴


