
Дитяче іграшкове відерце "Дзвіночок" 1029 Блакитний
- Готово до відправки
- Код: 1029(Light-Blue)
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяче іграшкове відерце "Дзвіночок" 1029 Блакитний
Дитяче іграшкове відерце "Дзвіночок" 1029 Блакитний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо чарівне дитяче відерце "Дзвіночок" – справжню знахідку для маленьких фантазерів! Це не просто відро, а яскравий і привабливий аксесуар незвичайної форми, що нагадує ніжні квіткові пелюстки .
Завдяки своєму оригінальному дизайну та яскравим кольорам, "Дзвіночок" одразу приверне увагу дитини та стане її улюбленою іграшкою. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Відерце |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 67 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 12 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Габарити: висота | 17.5 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.067 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Блакитний |
- Ціна: 44 ₴


