
Дитяче іграшкове відерце "Дзвіночок" 1029 Червоний
- Готово до відправки
- Код: 1029(Red)
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяче іграшкове відерце "Дзвіночок" 1029 Червоний
Дитяче іграшкове відерце "Дзвіночок" 1029 Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо чарівне дитяче відерце "Дзвіночок" – справжню знахідку для маленьких фантазерів! Це не просто відро, а яскравий і привабливий аксесуар незвичайної форми, що нагадує ніжні квіткові пелюстки.
Завдяки своєму оригінальному дизайну та яскравим кольорам, "Дзвіночок" одразу приверне увагу дитини та стане її улюбленою іграшкою. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 67 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 12 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Габарити: висота | 17.5 |
| Тип | Відерце |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.067 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 44 ₴


